WSPARCIE

Montaż na podłożu płaskim

Stojaki służą do mocowania paneli na tarasie, gruncie, wiacie czy dachu płaskim. W zależności od tego jak obrócisz stojaki panele będą zamocowane pod kątem 25° lub 65°. 

Montaż na ścianie

Przy pomocy tych samych stojaków masz możliwość zamocowania paneli na ścianie budynku lub elewacji. Podobnie jak w poprzednim przypadku tutaj również możesz zamocować panele pod kątem 25° lub 65°.

Montaż na balustradzie

Do zamocowania panelu na balustradzie balkonu, tarasu lub ogrodzeniu możesz użyć haków montażowych. W zależności od tego na którym boku zamontujesz haki panele możesz zawiesić pionowo lub poziomo.

Montaż na balustradzie pod kątem

Stojaki w połączeniu z hakami umożliwią Ci mocowanie paneli na balustradzie balkonu, tarasu czy ogrodzeniu pod kątem 25° lub 65°.

Montaż na elewacji

Mocowanie na elewacji pod kątem 90° umożliwiają Ci profile aluminiowe. Panele doskonale wkomponują się w elewację budynku tworząc z nią jednolitą powierzchnię.

Podłączenie kabli

Podłączenie kabli to kolejny etap instalacji. Dzięki zastosowaniu złączek RST MINI możesz tego dokonać w bardzo prosty sposób, wystarczy że posłużysz się schematem i będziesz pamiętał o tym że po włożeniu wtyczki RST MINI biała strzałka musi wskazywać zamkniętą kłódkę.

NA KONIEC WŁÓŻ WTYCZKĘ DO GNIAZDKA 230V.

GOTOWE!  

Zadaj pytanie

Jeśli masz pytania na temat instalacji lub funkcjonowania paneli OnePV użyj poniższego formularza. Odpowiemy na nie jak szybko to będzie możliwe.

Instrukcja montażu

Przed przystąpieniem do montażu paneli OnePV szczegółowo zapoznaj się z instrukcją obsługi i zastosuj się do wszystkich zaleceń i uwag.

ZADAJ PYTANIE

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania podczas montażu lub użytkowaniu paneli zadzwoń do nas, postaramy się rozwiązać Twój problem. 

+48 691 210 767

O NAS

Każdy może w niezwykle prosty sposób produkować prąd i częściowo lub całkowicie uniezależnić się od dostawcy energii. To cel który postanowiliśmy zrealizować. Od dawna istnieją rozwiązania do produkcji prądu w postaci dachowych instalacji fotowoltaicznych ale są one drogie i wymagają zaangażowania ekip monterów oraz skomplikowanej  procedury zgłoszeniowej.

DLACZEGO ONEPV

Dlatego stworzyliśmy panele OnePV do zamocowania na balkonie, tarasie czy ścianie budynku. OnePV łączy w sobie design, prostotę i innowacyjność a dodatkowo może spełniać funkcję osłony wizualnej balkonu czy tarasu. Dzięki temu że do montażu wystarcza niewielka ilości miejsca, panele OnePV można z powodzeniem stosować na terenach miejskich.

Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newsleattera.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

Email:

Wodzisłąw Śląski, Polska

© 2020 BY ONEPV EZ ELECTRONICS. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

0
Logo_OnePV_97x36_bez_tła.png