CZYM JEST ONEPV

To jest OnePV

Przy pomocy OnePV każdy może produkować prąd. Panele słoneczne Plug&Play mocowane są na balustradzie balkonu, ogrodzeniu, tarasie, elewacji lub dachu płaskim a ich podłączenie elektryczne ogranicza się do włożenia wtyczki to najbliższego gniazdka. Od tego momentu twoje mieszkanie czy dom jest zaopatrywane w odnawialny prąd.

Prosta instalacja

OnePV to twoja osobista instalacja fotowoltaiczna podłączona do gniazdka. Zamocuj panele przy pomocy jednego z zestawów mocujących i włóż wtyczkę do gniazdka wszystko bez udziału instalatora i specjalistycznych narzędzi. Wszystkie potrzebne komponenty zwiera dostawa.

Osłona wizualna

Panele OnePV zamocowane na balustradzie balkonu czy tarasu mogą stanowić osłonę wizualną pomagając w ten sposób chronić twoją prywatność. 

Chronisz 

środowisko 

i oszczędzasz

Wykorzystując prąd wytworzony przez OnePV chronisz środowisko naturalne. Używając dwóch paneli w ciągu roku możesz obniżyć emisję CO2 nawet o 500 kg. Jednocześnie oszczędzasz pieniądze bo nie musisz płacić dostawcy prądu. 

O NAS

Każdy może w niezwykle prosty sposób produkować prąd i częściowo lub całkowicie uniezależnić się od dostawcy energii. To cel który postanowiliśmy zrealizować. Od dawna istnieją rozwiązania do produkcji prądu w postaci dachowych instalacji fotowoltaicznych ale są one drogie i wymagają zaangażowania ekip monterów oraz skomplikowanej  procedury zgłoszeniowej.

DLACZEGO ONEPV

Dlatego stworzyliśmy panele OnePV do zamocowania na balkonie, tarasie czy ścianie budynku. OnePV łączy w sobie design, prostotę i innowacyjność a dodatkowo może spełniać funkcję osłony wizualnej balkonu czy tarasu. Dzięki temu że do montażu wystarcza niewielka ilości miejsca, panele OnePV można z powodzeniem stosować na terenach miejskich.

Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newsleattera.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

Email:

Wodzisłąw Śląski, Polska

© 2020 BY ONEPV EZ ELECTRONICS. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

0
Logo_OnePV_97x36_bez_tła.png