NAJCZĘŚCIEJ

ZADAWANE PYTANIA

Czy potrzebuję instalatora lub elektryka do instalacji?


Nie! Panele OnePV to rozwiązanie dzięki któremu możesz zasilać swój dom w prąd przez gniazdko elektryczne. Wszystko to bez instalatora i elektryka. Każdy użytkownik może samodzielnie zainstalować OnePV Plug&Play w ciągu 30-50 minut. Wystarczy zamocować, podłączyć i produkować prąd!
Nastąpiła przerwa w dostawie energii elektrycznej w moim mieszkaniu co dzieje się z panelami OnePV?


Ze względów bezpieczeństwa panele OnePV automatycznie rozłączają się z siecią w takich przypadkach i zatrzymują produkcję prądu.
Jaką ilość paneli OanPV mogę podłączyć?


W domu z prawidłowo i zgodnie z przepisami wykonaną instacją elektryczną można podłączyć do 10 paneli OnePV do jednego gniazdka.
Jak długie są kable i czy istnieje możliwość ich przedłużenia?


Standardowa długość kabla z wtyczką wynosi 3 m. Istnieje również możliwość zamówienia kabla o długości 5 m. Jeśli to nie wystarcza można użyć zwykłego przedłużacza ze sklepu. Należy jednak pamiętać by nie był on zbyt długi i posiadał uziemienie.
Mieszkam na osiedlu mieszkaniowym. Czy wolno wieszać panele na balkonie bloku?


Panele mogą być uważane za ekrany tworzące osłonę wizualną. Jeśli możesz zawiesić osłonę wizualną w swoim miejscu zamieszkania, możesz także zawiesić nasze panele. Zalecamy jednak by uzyskać oficjalne zezwolenie od spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty by uniknąć ewentualnych nieporozumień.
Jakie są możliwości montażu paneli OnePV?


W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestawy do montażu paneli na: - tarasie, dachu płaskim, gruncie pod kątem 25 i 65st. - elewacji lub scianie budynku pod kątem 25, 65 lub 90st. - balustradzie balkonu, tarasu, ogrodzeniu itd. pod kątem 25, 65 lub 90st..
Jak długo trwa gwarancja na panele OnePV?


Na urządzenia OnePV udzielane jest 8 lata gwarancji. Moduły fotowoltaiczne natomiast mają 25 letnią gwarancję na liniową moc wyjściową.
Jakie są koszty eksploatacji?


Podczas pracy instalacji nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Urządzenia nie wymagają konserwacji ani przedlądów.
Czy muszę zgłosić móją instalację OnePV u operatora sieci?


Należy zasięgnąć informacji u swojego operatora sieci elnergetycznej czy panele wymagają zgłoszenia.
Czy wprowadzanie prądu przez gniazdko jest w ogóle dozwolone?


Tak! Jeden panel OnePV ma moc wyjściową 300 watów. Rozporządzenie Komisji (UE) 2016/631 z dnia 14.04.2016 Kodeks Sieci RfG definiuje wymagania dla modułów wytwarzania energii o mocy powyżej 800 wat. Oznacza to że dwa panele OnePV mają moc 600 wat i urządzenie wytwarzające taki prąd nie jest uważane za system i procedura zgłoszeniowa zawarta w Kodeksie Sieci RfG go nie dotyczy.
Czy panele OnePV są odporne na grad?


Tak! Panele OnePV posiadają hartowaną szybę solarną i zostały przetestowane pod względem odporności na gradobicie.
Czym właścwie są panele słoneczne OnePV?


To niewielkie zestawy fotowoltaiczne gotowe do podłączenia ich do gniazdka w twoim mieszkamiu lub domu. Panele od razu po podłączeniu produkują prąd na potrzegy twojej lodówki, pralki, telewizora itd. Nie potrzebujesz do tego instalatora elektryka, sam w prosty sposób mocujesz i podłanczasz panele.
W jakim stopniu mogę pokryć zapotrzebowanie na prąd w swoim gospodarstwie domowym?


Zależy to od sposobu umowy/sposobu rozlicznania się z dostawcą energii. W przypadku bezpośredniego zużycia prądu pokrycie w dwupokojowym mieszkaniu będzie na poziomie 15-20%, w przypadku Net Meteringu w zależmości od ilości paneli do 100%.
Jakie zalety mają panele OnePV w stosunku do tradycyjnej instalacji fotowoltaicznej?


- wszystkie panele w zastawie działają w sposób optymalny. Panele w tradycyjnej dachowej instalacji potrzebują do tego celu dodatkowych kosztownych optymalizatorów mocy. - uszkodzenie lub awaria jednego z paneli nie prowadzi do awarii całej instalacji, panele działają niezależnie od siebie. - łatwa możliwość rozbudowy zestawu. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych paneli i połączenia ich w prosty sposób z już istniejącymi bez potrzeby ponownej konfiguracji całego układu.

Zadaj pytanie

Mamy nadzieję że udało man się odpowiedzieć na twoje najważniejsze pytania dotyczące OnePV. Jeśli jednak masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi zadaj nam je używając poniższego formularza a odpowiemy na nie jak szybko to będzie możliwe. 

ZADAJ PYTANIE

O NAS

Każdy może w niezwykle prosty sposób produkować prąd i częściowo lub całkowicie uniezależnić się od dostawcy energii. To cel który postanowiliśmy zrealizować. Od dawna istnieją rozwiązania do produkcji prądu w postaci dachowych instalacji fotowoltaicznych ale są one drogie i wymagają zaangażowania ekip monterów oraz skomplikowanej  procedury zgłoszeniowej.

DLACZEGO ONEPV

Dlatego stworzyliśmy panele OnePV do zamocowania na balkonie, tarasie czy ścianie budynku. OnePV łączy w sobie design, prostotę i innowacyjność a dodatkowo może spełniać funkcję osłony wizualnej balkonu czy tarasu. Dzięki temu że do montażu wystarcza niewielka ilości miejsca, panele OnePV można z powodzeniem stosować na terenach miejskich.

Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newsleattera.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

Email:

Wodzisłąw Śląski, Polska

© 2020 BY ONEPV EZ ELECTRONICS. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

0
Logo_OnePV_97x36_bez_tła.png